ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενόψει της δια ζώσης λειτουργίας των Νηπιαγωγείων από τη Δευτέρα 11.01.2021 και για λόγους ασφαλείας, θα εφαρμοστεί διαφοροποιημένη προσέλευση και αποχώρηση των μαθητών/τριών. Συγκεκριμένα, το τμήμα της κας Βούλας και κας Χριστίνας θα προσέρχεται και θα αποχωρεί από την είσοδο της οδού Ανδρομέδας και το τμήμα της κας Κατερίνας και ας Ελένης θα προσέρχεται και θα αποχωρεί από την είσοδο της οδού Νυμφών. Η προσέλευση των μαθητών της πρόωρης υποδοχής (7.45-8.00) δεν τροποποιείται.

Επιπλέον, οι ώρες προσέλευσης των μαθητών/τριών τροποποιούνται ως εξής:

Τμήμα 1α       8.10-8.20 Τμήμα 1β       8.20-8.30
Ευγενία Γ. Ταξιάρχης Μ.
Μελίνα Ζ. Φιλάνθη Μ.
Χρήστος Ι. Βαγγέλης Μ.
Κων/να Κ. Άννα- Μαρία Ν.
Σοφία Κ. Ειρήνη Π.
Σταύρος Κ Αλέξης Π.
Μαριέττα Κ. Γιώργος Π.
Ιάσονας Μ. Λυδία Τ.
Ζωή Μ. Χρήστος Χ.
Τμήμα 2α       8.10-8.20 Τμήμα 2β       8.20-8.30
Αλεξάνδρα Β. Βασιλέια Λ.
Ευαγγελία Β. Οδυσσέας Μ.
Μαρία- Μυρτώ Δ. Έμιλι Μ.
Γιάννης Ζ. Μαλένα Ρ.
Παναγιώτης Κ.    Μαρία Μ.
Ευδοκία Κ. Στέφανος Σ.
Γιώργος Κ. Μυρτώ Σ.
Ηλίας Κ. Αναστασία Σ.
Δημήτρης Κ. Γιάννης Χ.
Μάριος Κ.

Παρακαλούμε θερμά να τηρούνται οι απαιτούμενες αποστάσεις, καθώς και οι οδηγίες για χρήση μάσκας σε όλους τους σχολικούς χώρους! Ας είμαστε αλληλέγγυοι στην ευθύνη ώστε να φτάσουμε ασφαλέστερα και γρηγορότερα στο τέλος της πανδημίας!

Καλή αρχή με δύναμη και αισιοδοξία!