Αγαπητοί γονείς

Τη δύσκολη χρονιά που διανύουμε, καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια, ώστε να μη διαφέρει σε οτιδήποτε από κάθε άλλη χρονιά. Όπως όλοι γνωρίζουμε απαγορεύονται οι συγκεντρώσεις άνω των εννέα ατόμων, προγραμματίσαμε λοιπόν, δεκαπεντάλεπτα ατομικά ραντεβού για να γνωριστούμε μεταξύ μας και να μας βοηθήσετε να γνωρίσουμε καλύτερα το παιδί σας. Τα ραντεβού θα πραγματοποιηθούν από 1η  ως και 9 Οκτωβρίου. Για τους επόμενους μήνες, μέχρι τη λήξη του σχολικού έτους, θα γίνονται κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα. Στις εισόδους του σχολείου θα υπάρχει πίνακας , όπου θα συμπληρώνετε το όνομά σας (παίρνοντας όλες τις προφυλάξεις, μάσκα- αποστάσεις), δίπλα στην ώρα που επιθυμείτε. Το πρόγραμμα είναι το ακόλουθο:

Κυρία Κατερίνα: 12.15΄ως 13.00΄

Κυρία Βούλα: 12.00΄ως 12.45΄